ODDZIAŁ PTTK

ZIEMI GLIWICKIEJ

2016.06.24

Możecie się wybrać w góry z przewodnikiem korzystając z przejazdów Kolei Śląskich - wszystko w cenie biletu za przejazd.

Za okazaniem biletu kolejowego ma miejsce bezpłatne zwiedzanie Beskidów z licencjonowanym przewodnikiem – jest to nowa oferta, którą dla swoich pasażerów przygotowały m.in. Koleje Śląskie

W ramach oferty turystycznej „Kolej na Beskidy” odbędzie się 5 wycieczek. Cztery pierwsze będą odbywać się po górskich szlakach, piąta to podróż po terenie Cieszyna oraz Czeskiego Cieszyna.

Dzięki ofercie „Kolej na Beskidy” pasażerowie zyskują wycieczkę z licencjonowanym przewodnikiem turystycznym PTTK do jednej z wybranych ciekawych lokalizacji. Pasażer wybiera interesującą go wycieczkę, zgłasza mailowo chęć wzięcia udziału w niej, kupuje bilet do stacji, na której ta się rozpoczyna i po okazaniu ważnego biletu przewodnikowi PTTK rusza z grupą na szlak.

Liczba uczestników jednej wycieczki jest ograniczona do 30 osób. O udziale w wycieczce decyduje kolejność zgłoszeń wysłanych na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zainteresowane osoby na wycieczkę zapisywać będzie Spółdzielnia Turystyczna „Turysta”, która, wraz z Urzędem Miasta Wisła, jest partnerem oferty „Kolej na Beskidy”.

Szczegóły wycieczek na www.slaskie.travel lub kolejeslaskie.com