ODDZIAŁ PTTK

ZIEMI GLIWICKIEJ

Ze względu na małą ilość chętnych wycieczki: do Wrocławia, z dnia 19.05.2018 r. oraz Wycieczka w Beskid Śląski zostały odwołane. Wszystkie wpłacone pieniądze zostaly zwrócone na konta osób wpłacających. Za niedogodności przepraszamy.

Oddział PTTK informuje, że przedwyjazdowe spotkanie pielgrzymkowe do Toskanii odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. ( środa) o godz.17.00 w salce katechetycznej św. Jadwigi w parafii p.w. Wszystkich Świętych. OBOWIĄZKOWO prosimy o potwierdzenie zapoznania się z tą wiadomością z biurem oddziału telefonicznie (32 231 05 76) lub e-mailem.

Informujemy wszystkich członków PTTK, iż zgodnie z nową umową podpisaną przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, od dnia 1 kwietnia br. członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską PTTK (oraz zwolnieni z jej opłaty) będą ubezpieczeni w  Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna (numer umowy: TO50/000429/17/A).

Ubezpieczenie to obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków zaistniałych 24h/dobę na terytorium całego świata. Sumy ubezpieczeń - w porównaniu do poprzedniej umowy - nie uległy zmianie bądź się zwiększyły.

Wszystkie informacje dotyczące aktualnego ubezpieczenia są dostępne na naszej podstronie Uezpieczenia oraz na stronie www.pttk.pl
Dostępna jest również strona z poprzednią umową (oraz plikami do pobrania) na ostatniej podstronie strony z ubezpieczeniami.

Przypomiamy również iż opłata składki z roku 2017 obejmuje ubezpieczenie do dnia 31.03.2018 r. Aby być ubezpieczonym od 1 kwietnia 2018 r. należy opłacić składkę za rok 2018. Opłacenie składki w późniejszym terminie oznacza, iż ubezpieczeni zacznie obowiązywać dopiero od daty opłacenia tejże składki.

Informujemy, że zwolniły się dwa miejsca na wycieczkę Rumunia: Bukowina i Transylwania, która odbęddzie się w dniach 27.04-02.05.2018 r.

Osoby chętne na wyjazd mogą zgłaszać się w biurze Oddziału.

Przypominamy, iż do 31 marca 2018 roku należy opłacić składki członkowskie. W przypadku braku opłaconej składki, od dnia 1. kwietnia traci się ubezpieczenie, zniżki w sklepach i schroniskach oraz zostaje się skreślonym z listy członków naszego towazystwa.

tv imperiumTV Imperium opublikowała na swojej stronie https://tvimperium.pl/2018/03/08/pttk-w-gliwicach-skonczyl-65-lat/ krótką wzmiankę o naszym 65-leciu w wiadomościach, oraz dłuższy (ponad 20 min.) reportaż odnośnie wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia
Linki na YT:
wiadomości: https://www.youtube.com/watch?v=VyNf6RkWwPU
reportaż: https://www.youtube.com/watch?v=NCS65_Yac98

 


PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek tv imperium