ODDZIAŁ PTTK

ZIEMI GLIWICKIEJ

Oddział PTTK informuje, że przedwyjazdowe spotkanie pielgrzymkowe do Toskanii odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. ( środa) o godz.17.00 w salce katechetycznej św. Jadwigi w parafii p.w. Wszystkich Świętych. OBOWIĄZKOWO prosimy o potwierdzenie zapoznania się z tą wiadomością z biurem oddziału telefonicznie (32 231 05 76) lub e-mailem.

Informujemy wszystkich członków PTTK, iż zgodnie z nową umową podpisaną przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, od dnia 1 kwietnia br. członkowie PTTK z opłaconą składką członkowską PTTK (oraz zwolnieni z jej opłaty) będą ubezpieczeni w  Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń ERGO Hestia Spółka Akcyjna (numer umowy: TO50/000429/17/A).

Ubezpieczenie to obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków zaistniałych 24h/dobę na terytorium całego świata. Sumy ubezpieczeń - w porównaniu do poprzedniej umowy - nie uległy zmianie bądź się zwiększyły.

Wszystkie informacje dotyczące aktualnego ubezpieczenia są dostępne na naszej podstronie Uezpieczenia oraz na stronie www.pttk.pl
Dostępna jest również strona z poprzednią umową (oraz plikami do pobrania) na ostatniej podstronie strony z ubezpieczeniami.

Przypomiamy również iż opłata składki z roku 2017 obejmuje ubezpieczenie do dnia 31.03.2018 r. Aby być ubezpieczonym od 1 kwietnia 2018 r. należy opłacić składkę za rok 2018. Opłacenie składki w późniejszym terminie oznacza, iż ubezpieczeni zacznie obowiązywać dopiero od daty opłacenia tejże składki.

Informujemy, że zwolniły się dwa miejsca na wycieczkę Rumunia: Bukowina i Transylwania, która odbęddzie się w dniach 27.04-02.05.2018 r.

Osoby chętne na wyjazd mogą zgłaszać się w biurze Oddziału.

Przypominamy, iż do 31 marca 2018 roku należy opłacić składki członkowskie. W przypadku braku opłaconej składki, od dnia 1. kwietnia traci się ubezpieczenie, zniżki w sklepach i schroniskach oraz zostaje się skreślonym z listy członków naszego towazystwa.

tv imperiumTV Imperium opublikowała na swojej stronie https://tvimperium.pl/2018/03/08/pttk-w-gliwicach-skonczyl-65-lat/ krótką wzmiankę o naszym 65-leciu w wiadomościach, oraz dłuższy (ponad 20 min.) reportaż odnośnie wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia
Linki na YT:
wiadomości: https://www.youtube.com/watch?v=VyNf6RkWwPU
reportaż: https://www.youtube.com/watch?v=NCS65_Yac98

W związku z przypadającym 65-leciem powstania naszego Oddziału, Zarząd Oddziału zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków na Mszę Świętą, która odbędzie się w dniu 3 marca 2018 r. (sobota) o godz. 8.30 w kościele pw. Wszystkich Świętych. Mszę Świętą odprawi Biskup Diecezji Gliwickiej Jan Kopiec.

 


PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek tv imperium