ODDZIAŁ PTTK

ZIEMI GLIWICKIEJ

Spektakl: Pomieszanie z poplątaniemSerdecznie zapraszamy na kolejny wyjazd teatralny do Krakowa. Wyjazd odbędzie się w dniu 16 stycznia 2011 r.

W Teatrze Ludowym będzie można obejrzeć spektakl pt. "Pomieszanie z poplątaniem" - "to najkrótsza definicja tego, co można zobaczyć na scenie w najnowszej komedii mistrza tego gatunku - Michaela Frayna. W sześciu jednoaktówkach oglądamy zmagania różnych par z sytuacjami tak zwanego życia codziennego. Najnowsze zdobycze techniki zamiast ułatwiać zdecydowanie utrudniają i komplikują najprostsze sprawy. Urlop okazuje się nad wyraz męczący, a banalna rozmowa towarzyska nie pozwala na nawiązanie jakiejkolwiek komunikacji między ludźmi. Całość iskrzy się humorem nie tylko słownym, ale i sytuacyjnym, perypetie bohaterów czasem niepokojąco przypominają nasze własne zmagania z codziennością, a nad wszystkim unosi się nieco ironiczny śmiech Stwórcy…"

2011.01.16_teatr_2Oprócz tego jak zawsze uczestników wycieczki czeka dodatkowa atrakcja. Tym razem będzie to zwiedzanie wystawy pt:  "Mieszczański dom" w Kamienicy Hipolitów (Oddział Muzeum Historycznego Krakowa) i jak zawsze dodatkowy czas do własnej dyspozycji.

Więcej informacji można znaleźć w programie wycieczki.

Osoby nieposiadające odpowiedniego oprogramowania lub nie chcące ściągać programu wycieczki, mogą go przeglądnąć bezpośrednio na stronie. Wystarczy kliknąć poniższy link.

 

 


PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek tv imperium