turystyczny klub kolarski im w huzy minTurystycznym Klub Kolarski im. W. Huzy zaprasza amatorów dwóch kółek na
59 Otwarcie Turystycznego Sezonu Kolarskiego „TOPIENIE MARZANNY”,
które odbędzie się w niedzielę 20.03.2016 roku.

Meta rajdu znajdować się będzie w Tworogu Małym koło Sośnicowic w Remizie Strażackiej.

Uczestników na mecie przyjmować będziemy w godzinach 10.30-12.00.

Zbiórka grupy prowadzonej przez Przodowników Kolarskich Turystycznego Klubu Kolarskiego
im. Władysława Huzy w Gliwicach o godzinie 9.15 na gliwickim Rynku. Wyjazd o godz 9.30.

Zwolennicy wycieczek indywidualnych mogą dojechać na metę rajdu własnymi trasami.

Na mecie rajdu na uczestników będzie czekać ciepła herbata (proszę zabrać własny kubek) i ognisko. Odbędzie się też konkurs na najpiękniejszą marzannę oraz konkursy sprawnościowe.

Najlepsi w konkursach otrzymają nagrody, a wszyscy uczestnicy rajdu mogą oczekiwać licznych niespodzianek.

W trosce o środowisko marzanny zakwalifikowane do konkursu muszą być wykonane z materiałów ekologicznych (inne nie będą przyjmowane do konkursu).

Ze względów bezpieczeństwa marzanny nie będą podpalane.

W roku ubiegłym dopisała nam pogoda, humory, a liczba uczestników przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Również w tym roku liczymy na Państwa udział w naszym rajdzie.

A oto małe wspomnienie z lat ubiegłych:

2016.03.13 1 2016.03.13 2 2016.03.13 3

TKKol.im. Wł. Huzy