Spotkanie uczestników wycieczki do Japonii odbędzie się w dniu 27 luty br. o godz. 17.00 w siedzibie Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej  I piętro. Obecność obowiązkowa.

W związku z otrzymaniem informacji o problemie przy otwieraniu niektórych programów wycieczek informuję, iż programy są zapisywane w nowej wersji plików MS Word (*.docx). Aby je poprawnie otworzyć należy posiadać:
- pakiet MS Office 2007 lub nowszy
- pakiet MS Office 2000, 2003 wraz z wgraną nakładką "Pakiet zgodności", którą można legalnie i bezpłatnie pobrać ze strony: ww.microsoft.com
- ściągnąć i zainstalować najnowszą wersję darmowego oprogramowania Open Office, które można ściągnąć ze strony: www.openoffice.org/pl/

Programy są zapisywane w tej formie, aby ułatwić możliwość wypełniania Umowy, która każdorazowo jest umieszczana wraz z wycieczką.

W przypadku dalszych problemów proszę o bezpośredni kontakt mailowy na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Administrator

turystyczny klub kolarski im w huzy minTurystyczny Klub Kolarski PTTKgliwice logo duze

im. Władysława Huzy

w Gliwicach

zaprasza 16 października 2016 na rajd

59 ZAKOŃCZENIE TURYSTYCZNEGO

SEZONU KOLARSKIEGO

z metą na terenach obok zamku w Chudowie.

Wspólny wyjazd na trasę niedzielnego rajdu z gliwickiego Rynku o godz. 900 pod opieką doświadczonych przodowników turystyki kolarskiej TKK PTTK im. Władysława Huzy w Gliwicach lub indywidualnie dowolnymi trasami. Trasa łatwa około 30km, tempo turystyczne.

Na mecie, po opłaceniu symbolicznego wpisowego, uczestnicy otrzymają pamiątkową plakietkę i będą mogli brać udział w konkursach,których zwycięzcy otrzymają nagrody.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnicy powinni posiadać kaski rowerowe.

Impreza dofinansowana ze środków miasta Gliwice.

Szczegółowy regulamin na stronie internetowej klubu - http://klubhuzy.g-ce.pl

8

Oddział PTTK Ziemi Gliwickiej zaprasza w każdą niedzielę października i listopada o godzinie 2000 do nocnych wejść na wieżę kościoła.

Ze względów na warunki bezpieczeństwa, wszystkich chętnych prosimy o wcześniejsze zapisanie się w siedzibie Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej osobiście bądź telefoniczne. Koszt nocnego wejścia niezmiennie 10 zł/os. Zapraszamy.