ODDZIAŁ PTTK

ZIEMI GLIWICKIEJ

 

16 kwietnia 2010 roku o godz. 10:00 organizujemy spotkanie dotyczące ochrony środowiska w naszym mieście pod nazwą „MultiEko Day”

 

Projekt ten jest działaniem edukacyjno – wychowawczym, który ma na celu podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci naszego miasta oraz zwiększenie zaangażowania dzieci w ochronę środowiska. Spotkanie poprowadzi Pan Wiesław Paradysz  przedstawiciel Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zabrzu .

Spotkanie skierowane jest do klas1-6 szkoły podstawowe Po krótkiej prelekcji odbędzie się projekcja bajki - dokumentu dla dzieci

„SOS dla Planety” 3D film ten bawi i uczy, ponieważ przyczyny i skutki każdego z problemów dotyczących środowiska naturalnego przedstawiono i objaśniono, wykorzystując przy tym magię trójwymiarowego obrazu wyświetlanego na gigantycznym ekranie. Niezwykłe wrażenie zanurzenia w obrazie filmowym pozwala w całkiem nowy sposób spojrzeć na budzące naszą troskę problemy z zakresu ochrony środowiska naturalnego, tak często bagatelizowane w tradycyjnych środkach przekazu.

Bilety dla grup zorganizowanych kosztują  tylko 10 złod osoby (minimalna ilość zakupionych biletów to15 sztuk) opiekun grupy otrzymuje bezpłatne zaproszenie na spotkanie.

Podczas spotkania dzieci otrzymają gadżety ufundowane przez Multikino i Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zabrzu.

W celu sprawnej organizacji bardzo prosimy o zgłaszanie rezerwacji pod nr tel.: 032 720-50-24; 513 111 942 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Z poważaniem
Urszula Pawliczek

 

Specjalista d.s. rezerwacji grupowej

 

Plik do pobrania również w formie pdf.

 

 


PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek tv imperium