Oddział PTTK  Ziemi Gliwickiej zaprasza „NA OTWARTE DRZWI”
w Światowy Dzień Turystyki
W dniu 27 września 2017 r. (środa) - godz. 10.00 – 17.00

Program Otwartych Drzwi:

1. od godz.10.00-16.00 – weryfikacja książeczek GOT, informacje na tematy związane z weryfikacją i górami- Terenowy Referat Weryfikacyjny.

2. 10.00- 10.45 – prelekcja turystyczna na temat: "Bądź bezpieczny na szlaku" ze szczególnym uwzględnieniem problematyki bezpieczeństwa podczas wycieczek rowerowych.

3. Klub podwodny ASTERINA – prezentacja swojej działalności pod hasłem „Nurkowanie moja pasja”  - godz.11.30

4. od godz. 14.00 - Klub Krajoznawstwa i Ochrony Przyrody przeprowadzi prelekcję z przeźroczami "Jesień w lesie"

5. o godz. 16.00 - Koło Przewodników Tatrzańskich – prelekcja: „Historia budowy kolejki na Kasprowy Wierch".

6. od godz. 13.00 – 16.00 zwiedzanie wieży widokowej kościoła pw.  Wszystkich św. z przewodnikiem (cena biletu 5.00 zł/os) – Koło Przewodników Turystycznych (wejście co pełną godzinę).

PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek dom wczasowy zacisze