logo oddzialu 200x200ZAPRASZAMY NA

OTWARTE DRZWI Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej

w Światowy Dzień Turystyki

W dniu 27 września 2016 r.

Program Otwartych Drzwi:

1. 1.Klub podwodny ASTERINA – prezentacja swojej działalności pod hasłem - „Nurkowanie jako forma rekreacji”
  1. 10.00-17.00 – weryfikacja książeczek GOT, informacje na tematy związane z weryfikacją i górami- Terenowy Referat Weryfikacyjny.
  2. 10.00 – 16.00 zwiedzanie wieży widokowej kościoła pw. Wszystkich św. z przewodnikiem (cena biletu 5.00 zł) – Koło Przewodników Turystycznych.
  3. 11.00- 12.00 – prelekcja turystyczna na temat „Rowerowa turystyka kwalifikowana” – Klub Kolarski im. Wł. Huzy, a także weryfikacja książeczek kolarskich, OTZG , Regionalnej Odznaki Krajoznawczej, Odznaki Krajoznawczej woj. Śląskiego, odznaki „Turysta Senior „i inne.

PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek dom wczasowy zacisze