ZAPRASZAMY NAlogo oddzialu 200x200

OTWARTE DRZWI Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej

w Światowy Dzień Turystyki

W dniu 27 września 2015 r.

w niedzielę -godz. 10.00 – 17.00

Program Otwartych Drzwi:

1. od godz.10.00-17.00 – weryfikacja książeczek GOT, informacje na tematy związane z weryfikacją i górami- Terenowy Referat Weryfikacyjny.
  2. 10.00- 10.45 – prelekcja turystyczna na temat „Kolarska turystyka kwalifikowana”, o godz. 11.00 – dla chętnych rowerowa wycieczka krajoznawcza – okolice Gliwic – start z gliwickiego Rynku – Klub Kolarski im. Wł. Huzy.
  3. od godz. 14.00 – 15.00 zwiedzanie wieży widokowej kościoła pw. Wszystkich św. z przewodnikiem ( cena biletu 5.00zł) – Koło Przewodników Turystycznych.
  4. „Mój świat Pasteli”- indywidualna wystawa Krystyny Skanderbeg – Kality
  1. Klub podwodny ASTERINA – prezentacja swojej działalności pod hasłem „Nurkowanie jako forma spędzania wolnego czasu”       - godz.11.30
  2. Koło Przewodników Tatrzańskich – prelekcja: „Kasprowy – góra nie tylko dla narciarzy” – historia budowy kolejki.
  3. godz. 19 .00 - Msza święta za zmarłych i żyjących działaczy i członków Oddziału PTTK w kościele pw. Wszystkich Świętych

PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek dom wczasowy zacisze