Każdy członek PTTK ma prawo do zniżek w obiektach PTTK i nie tylko.Rabaty obejmują min. usługi noclegowe – w schroniskach, wyciągach PKL (np na Kasprowy Wierch, Gubaówka, Gora Żar), stanicach wodnych, campingach, bazach namiotowych i innych.  Są to także obiekty gastronomiczne, salony fotograficzne, wypożyczalnie sprzętu turystycznego, usługi transportowe i inne.

Członkowie PTTK posiadają również 10% rabat na zakupy w sieci HiMountain oraz zniżki w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Przyjaciół Przyrody (NFI - Naturfreunde International). Więcej o rabatach na www.pttk.pl/zycie/rabaty.

Od 2011 roku wprowadzono również zniżki 10% na przejazdy PLK i pobyt w wyznaczonych miejscach

Również Gliwicki Oddział PTTK udziela rabatów na organizowane przez siebie wycieczki.

Wszyscy członkowie PTTK są również ubezpieczeni. Dokładny zakres ubezpieczenia jest dostepny na: Ubezpieczenie członków PTTK

Linki: