Wycieczki

Podczas zapisywania się na wycieczkę prosimy o przyniesienie ze sobą umowy wypełnionejw dwóch egzemplarzach (jedną dla Oddziału, jedną dla Uczestnika wycieczki). Jest ona zawsze ołączoną do danego programu imprezy.

Ceny zniżkowe przysługują członkom Gliwickiego Oddziału PTTK, które opłaciły składkę członkowską na dany rok kalendarzowy.

Programy wycieczki najczęściej są umieszczane jako pliki programu Word (pliki z rozszerzeniem .doc - starsza wersja lub .docx - nowsza wersja programu). Jeżeli posiadasz zainstalowany pakiet Microsoft Office w wersji "starej", tj. do Office 2003 należy zainstalować Pakiet Zgodności dostępny na stronie Microsoftu. Jeżeli nie posiadasz pakietu Office możesz zainstalować darmowy pakiet biurowy Open Office. Wszelkie problemy prosze zgłaszać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..