Zapraszamy w godzinach:

Tel.:

Programy wycieczek

AKTUALNOŚCI:

Zarząd Turystycznego Klubu Kolarskiego PTTK im. Wł. Huzy w Gliwicach z okazji 60-tej rocznicy powstania klubu w roku 2018 ustanowił nową odznakę: Poznaj Miejscowości o Ciekawych Nazwach.

Zdobywanie polega na - tak jak sama nazwa wskazuje: zwiedzaniu miejsc o ciekawych nazwach. Lista tych miejscowości znajduje się w załączniku do regulaminu.

Zgodnie z regulaminem odznakę może zdobywać każdy, bez względu na wiek. Nie jest potrzebna żadna książeczka. Wystarczy zeszyt lub dokumentacja fotograficzna.

Weryfikacją oraz sprzedażą odznaki zajmuje się Turystyczny Klub Kolarski im. Władysława Huzy.

Więcej w regulaminie dostępnym na naszej stronie: Poznaj Miejscowości o Ciekawych Nazwach.

Przypominamy, iż wszystkie osoby chcące zapisać się na nasze wycieczki muszą OBOWIĄZKOWO zapisując się na wycieczkę dotrzymywac następującej kolejnośc:

1. zapisać się na wycieczkę w biurze oddziału (osobiście bądź telefonicznie)
  2. dostarczyć do biura oddziału bądź przesłać skan własnoręcznie podpisanej umowy
  3. wpłacić na konto w wyzanczonym terminie opłatę za wycieczkę

Prosimy o niewpłacanie pieniędzy bez wcześniejszego zapisania się na wycieczkę. O kolejności zgłoszeń decyduje pierszeństwo zapisania się w biurze oddziału, a nie kolejność wpłat.

Dokonanie wpłaty na konto nie oznacza zapisana się na wycieczkę!

W dniach 14-26 czerwca 2018 r. zapraszamy na wycieczkę: Czarnogóra: Rafailovici- Budvanska Riviera.

W programie:
- Novy Sad  -zwiedzanie
- Belgrad - zwiedzanie - twierdza Kalemegdan, Muzeum Josipa Broz Tito,
- Czarnogóra - zwiedzanie, plażowanie, lub rejs statkiem, Rivijera tour-Bar
- Monastyru Ostrog,
- Kotoru - zwiedzanie
- i dużo plażowania

Zapisy trwają do dnia 24 kwietnia. Organizator: biuro TON. Zapraszamy.

W dniu 19.05.2018 r. zapraszamy na wyjazd: do Wrocławia i dawnego Lwowa oraz do treatru Capitol.

W programie:

- Hala Stulecia  - wystawa w Centrum Poznawczym Hali Stulecia
- Panorama plastyczna dawnego Lwowa (http://panoramalwowa.pl/)
- Czas do dyspozycji uczestników wycieczki
- Spektakl w Teatrze Muzycznym Capitol: „ LIŻĘ TWOJE SERCE” (musical)

Zapisy trwają do dnia 24.04.2018 r. Zapraszamy.

HALA STULECIA - wystawa w Centrum Poznawczym Hali Stulecia

Oddział PTTK informuje, że przedwyjazdowe spotkanie pielgrzymkowe do Toskanii odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. ( środa) o godz.17.00 w salce katechetycznej św. Jadwigi w parafii p.w. Wszystkich Świętych. OBOWIĄZKOWO prosimy o potwierdzenie zapoznania się z tą wiadomością z biurem oddziału telefonicznie (32 231 05 76) lub e-mailem.

Aktualności - Nowe wycieczki

W tym dziale znajdują się relacje i zdjęcia z ostatnich wycieczek i imprez.

Większa ilość zdjęć z wycieczek jest również dostępna dla uczestników wyjazdów w Oddziale.
Wszystkie zdjęcia znajdujące się na stronie Oddziału są chronione prawem autorskim.
Kopiowanie, przerabianie i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione.

Inne ogłoszenia

Z żałobnej kartyczarna_kokarda

PTTK um_gliwice Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych Młodzieżowy Dom Kultury wasko Nowiny Gliwickie
Wiadomości Powiatu Gliwickiego slazaczek tv imperium